LUSIDO

Zenski Sandali

Шифра LS2020
ДостапностНема на залиха

1,400.00 MKD 2,600.00 MKD
по 
Вклучен данок. Испорака пресметана при наплата.
Побрзај! Остана само 0 на залиха.
Додај во листа на желби Додај за споредба Прашајте за производот

Пополнете го формуларот ако имате какви било прашања


Zenski Crno Beli Sandali - Visina na Stikla - 12 cm