LUSIDO

Zlatni Zenski Salonki

Шифра LS2040
ДостапностНема на залиха

800.00 MKD 2,400.00 MKD
по 
Вклучен данок. Испорака пресметана при наплата.
Побрзај! Остана само 0 на залиха.
Водич за големина
Додај во листа на желби Додај за споредба Прашајте за производот

Пополнете го формуларот ако имате какви било прашања


Zlatni zenski salonki- Visina na stikla - 15 cm